لغزیدن دندان دیابت بیماری مطالعه

لغزیدن: دندان دیابت بیماری مطالعه بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مرد ایرانی در باغ سیب به وسیله دو افغانستانی

دو مرد افغان که متهم هستند مرد ایرانی را کشته و جنازه وی را در باغ سیب در قرچک ورامین به آتش کشیده‌اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. 

قتل مرد ایرانی در باغ سیب به وسیله دو افغانستانی

عبارات مهم : صندوق

دو مرد افغان که متهم هستند مرد ایرانی را کشته و جنازه وی را در باغ سیب در قرچک ورامین به آتش کشیده اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از مرداد سال ۹۶ به دنبال ناپدید شدن یک مرد ایرانی به نام غلامرضا در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد این مرد از منزل بیرون رفته و دیگر بازنگشته است .پلیس به بازجویی از خانواده غلامرضا پرداخت و دریافت قربانی آخرین بار با یک مرد افغان به نام حسین در ارتباط بوده هست. به این ترتیب حسین بازداشت شد، ولی بیانات ضد و نقیضی را مطرح کرد. وی در ادامه بازجویی ها آخر لب به اعتراف گشود و به قتل مرد ایرانی با انگیزه ناموسی اعتراف کرد و پسرعمه اش به نام حیدر را نیز به عنوان شریک جرمش معرفی کرد. حیدر نیز بازداشت و به همکاری در قتل اعتراف کرد.

در ادامه تحقیقات ولی حسین اعترافات قبلی اش را بعد گرفت و گفت: قبلا گفته بودم هنگامی که از محل کار به منزل برگشتم و غلامرضا و زنم را با هم در منزل تنها دیدم غیرتی شدم و با همدستی حیدر او را کشتم، ولی این اعتراف ها را به دروغ مطرح کردم و حالا می خواهم حقیقت را بگویم.

قتل مرد ایرانی در باغ سیب به وسیله دو افغانستانی

وی ادامه داد: من از قبل با غلامرضا اختلاف مالی داشتم. او قطعه زمینی را در قرچک ورامین در زمانی که قیمت ها پایین آمده بود به من فروخت و همین عنوان باعث شد ۶۰ میلیون تومان ضرر کند. من به بهانه ای او را به منزل ام کشاندم تا از او رسید ۴۵ میلیون تومانی بگیرم و باقی پولش را ندهم. ولی مقاومت کرد به همین خاطر از پسر عمه ام خواستم تا دستش را جلوی دهان غلامرضا بگیرد و من او را خفه کردم.

با اعتراف های تازه این مرد، وی و پسرعمه اش دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی توکلی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .

دو مرد افغان که متهم هستند مرد ایرانی را کشته و جنازه وی را در باغ سیب در قرچک ورامین به آتش کشیده‌اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. 

در ابتدای این جلسه اولیای دم جهت دو متهم حکم قصاص خواستند. سپس حسین حرف های تازه ای را مطرح کرد و گفت: حیدر در زمانی که در زندان است مدام با همسرم تماس می گیرد و جهت او مزاحمت تلفنی ایجاد کرده است . به همین خاطر از داخل زندان از او شکایت کردم و پیگیر پرونده او هستم . او خودش به تنهایی غلامرضا را کشته و حالا با اظهاراتش باعث شده است تا من به دردسر بیفتم.

وقتی حیدر رو به روی قضات ایستاد پسر دایی اش را عامل این قتل خواند و گفت: حسین آن روز با من تماس گرفت و از من خواست خیلی سریع به منزل آنها بروم. هنگامی که به آنجا رفتم، دیدم حسین با چاقو غلامرضا را زده است و آثار خون در تمام منزل نمایان هست. من وحشت کرده بودم ولی حسین از من خواست تا دهان غلامرضا را بگیرم . سپس خودش او را خفه کرد. جنازه قربانی سنگین بود و ما به مشکل توانستیم آن را به طبقه پایین انتقال یافته کنیم. قصد داشتیم جنازه را داخل صندوق عقب خودروی غلامرضا بگذاریم ولی چون ماشین غلامرضا دوگانه سوز بود، جنازه داخل صندوق عقب جا نشد . به همین خاطر جسد را روی صندلی عقب ماشین گذاشتیم و به بیابان های حاشیه ورامین بردیم. ما در باغ سیب با همدستی هم جنازه را آتش زدیم. پسر دایی ام خودش غلامرضا را کشت و حالا به دروغ حرف هایی علیه من مطرح کرده است.

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

قتل مرد ایرانی در باغ سیب به وسیله دو افغانستانی

واژه های کلیدی: صندوق | اعتراف | قربانی | ایرانی | ورامین | بازداشت | اعترافات | اعتراف ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs