لغزیدن دندان دیابت بیماری مطالعه

لغزیدن: دندان دیابت بیماری مطالعه بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تماشای «رنگ خدا» و «کلاه‌قرمزی و فرزند ننه» ، فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات

در روزهای نهایی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

تماشای «رنگ خدا» و «کلاه‌قرمزی و فرزند ننه» ، فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات

فیلم های تلویزیون در تعطیلات/ تماشای «رنگ خدا» و «کلاه قرمزی و فرزند ننه»

عبارات مهم : زندگی

در روزهای نهایی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی از شبکه های سیما پخش می شود.

به گزارش فارس، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «پهباد»، «لبخند ماهی ها»، «بید مجنون»، «من قهرمان نیستم»، «نابغه»، «من ربات هستم»، «رنگ خدا»، «طلا»، «جوجه تیغی ها»، «یاغی دشت»، «بازساری خاطرات»، «اصلاح داستان زندگی»، «لک لک ها»، «منشی فرمانروا»، «کلاه قرمزی و فرزند ننه»، «گرگ ها و گوسفندها»، «اسپیریت»، «غول پول»، «بیست و یک روز بعد»، «گردشگر»، «ارثیه لوئیزا»، «در جستجوی ناکجاآباد»، «بچه رو بگیر»، «قتل در قطار سریع السیر شرق» و «سرقت هنری» پنج شنبه و جمعه از 27 و 28 اردیبهشت ماه شبکه های سیما روی آنتن می رود.

*************************************

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «پهباد» به کارگردانی جیسون بورک، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: نیل، یک خلبان پهباد است که به صورت شخصی و محرمانه جهت شرکت سیا کار می کند و حتی خانواده اش از شغل او اطلاعی ندارند. او به تازگی پدرش را از دست داده و به همراه همسر و پسر نوجوانش در پی تدارک مراسم تدفین می باشند. نیل تصمیم دارد قایقی را که پدرش جهت او به ارث گذاشته بفروشد و از این رو یک تابلوی فروش در بیرون منزل راه اندازی کرده هست. روزی شخصی به نام امیر شریف به منزل او مراجعه کرده و به نیل می گوید که تابلوی فروش قایق را دیده و قصد خرید آن را دارد….

شون بین، ماری مک کورماک و پاتریک سابونگی بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «لبخند ماهی ها» به کارگردانی سعید بصیری، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم با نقش آفرینی کامران تفتی و ایمان صفا داستان زندگی جوانی را به تصویر می کشد که به علت متارکه پدر و مادرش تنها شده است و زندگی اش دستخوش تغییرات شدید اجتماعی می شود.

*************************************

فیلم سینمایی «بید مجنون» به کارگردانی مجید مجیدی، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم با هنرمندی پرویز پرستویی خواهیم دید: مرد نابینایی که از ۸ سالگی بینایی خود را از دست داده است امیدی می یابد جهت دیدن دوباره رنگ ها و خطوط زندگی عادی! یوسف در تصور آنکه با یافتن بینایی خود به خود حقیقی دست خواهد یافت و بعد از آن خواهد توانست ارتباطی در خور خود با خدای خود برقرار نماید با خدای خویش عهد می بندد که در صورت توان مجدد جهت بینایی در راه خداوند زندگی کند و آن زندگی راحت و متمرکزی که داشته است را با این امکان و فرصتی که مجدداً در اختیارش قرار خواهند داد غنی تر سازد و رشد دهد. ولی هنگامی که در شرایط واقعی قرار می گیرد و زرق و برق زندگی را مشاهده می کند همچون بید بر سر ایمان خویش می لرزد!

*************************************

فیلم تلویزیونی «من قهرمان نیستم» به کارگردانی محسن توکلی، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در یکی از روستاها، پسرکی توانسته گله ی گوسفندان را از چنگال گرگ نجات دهد. این عنوان باعث شده است اسم پسرک به عنوان یک قهرمان در روزنامه های شهرستان چاپ شود. این عنوان در بین اهالی رستم آباد نیز پیچیده هست. وله وله ای در بین فرزند های دِه افتاده تا با انجام یک عمل قهرمانانه اسمشان در روزنامه ی شهرستان به چاپ برسد! هم وقت با این عنوان پیدا شدنِ پیکرِ نیمه جانِ یکی از اهالی در کنار چاله ای کنده شده، شایعه ی بودن گنج در دِه را در بین اهالی به وجود آورده هست. داستان عمل قهرمانانه ی فرزند های دِه و یافتن گنج خیالی به وسیله بزرگترها درهم تنیده می شود. حسن قهرمان مهم قصه که کودکی بیش نیست، جهت قهرمان شدن دست به کارهای مختلفی می زند. برّه اش را به صحرا می برد تا از دست گرگ ها نجاتش دهد…!

امیررضا محمدی، محمدعلی میلانلو، سجاد هنرمند و حسین عامل قناد بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی مارک وب، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد مری دختر فرزند 7 ساله ای است که استعداد عجیبی در ریاضی دارد. مادر او نیز استعداد شگرفی در ریاضی داشت ولی سریع از دنیا رفت. مری با دایی اش فرانک زندگی می کند. کسی سراغ مری نمی آید تا هنگامی که که متوجه می شوند او نابغه ریاضی هست. مادربزرگ (اولین) او به سراغ مری می آید و می خواهد حضانت مری را به عهده بگیرد. نخستین به دخترش فشار می آورده تا مسئله خاصی از ریاضی را حل کند ولی با فوت او حل این مسئله به فراموشی سپرده می شود. اولین، مری را نیز جهت حل این مسئله می خواهد…!

*************************************

فیلم سینمایی «من ربات هستم» به کارگردانی الکس پرویاس، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی ویل اسمیت خواهیم دید: دل اسپونر یک افسر پلیس هست. در زمانه ای که کنترل همه وسایل در دست روبات ها است او اعتقادی به استفاده از روبات ها ندارد تا اینکه روبات ها سر به شورش می گذارند و درستی حرف دل اسپونر ثابت می شود! او شروع به مبارزه با روبات ها می کند ولی او نمی داند که….

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «رنگ خدا» به کارگردانی مجید مجیدی، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با نقش آفرینی حسین محجوب، محسن رمضانی و سلمه فیضی خواهید دید: محمد رمضانی فرزند نابینای هاشم که در مدرسه نابینایان تحصیل می کند جهت گذراندن تعطیلات به منزل بازمی گردد. هاشم که بعد از فوت همسر خود با مادرش زندگی می کند، تصمیم به ازدواج مجدد می گیرد. او به همین منظور محمد را به کارگاه نجاری می فرستد. مادر هاشم که به نشان اعتراض در برابر این اقدام منزل را ترک کرده بود به علت بیماری مجبور به بازگشت می شود و آخر در بستر بیماری از دنیا می رود….

*************************************

فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی توماس آرسلن، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی نینا هوس و مارکو ماندیک آمده است: در سال 1998 که تمام مردم در تلاش جهت جستجوی طلا هستند؛ امیلی میر به گروه مهاجران آسمانی که به شمال جهت جستجوی طلا سفر کردند ملحق می شود. او به همراه هفت جوینده طلا که از اتفاقاتی که قرار است جهت آنها رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارند. آنها بیابان ها و جنگل های کانادا را با مشکل های زیاد و خستگی زیاد و درنهایت به قیمت از دست دادن جان چند تن از افرادشان سپری می کنند….

*************************************

فیلم تلویزیونی «جوجه تیغی ها» به کارگردانی حسین تبریزی، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

فیلم داستان زوجی را روایت می کند که در آستانه جدایی هستند. در شبی که قرار است آنها در یک مراسم ازدواج شرکت کنند ماجراهایی برایشان رخ می دهد…

در این فیلم تلویزیونی سعید آقاخانی، نسرین مقانلو و هومن برق نورد نقش آفرینی کرده اند.

*************************************

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «یاغی دشت» به کارگردانی دنی استرانگ، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

داستان فیلم در مورد یکی از برجسته ترین نویسنده های قرن حاضر دیوید سالینجر هست. سالینجر جوان قبل از شهرت، به دختر یکی از نویسندگان بزرگ آن روزها علاقمند می شود. ولی شروع جنگ و عدم چاپ داستان هایش بر زندگی او تاثیر منفی می گذارد و نامزدیش به هم می خورد. ولی غلبه بر پرسشها جنگ و چاپ رمان بلندش، باعث شهرت افسانه ای او می شود….

در این فیلم سینمایی کوین اسپیسی و نیکلاس هولت نقش آفرینی کرده اند.

*************************************

فیلم سینمایی «بازساری خاطرات» به کارگردانی مارک پلانسکی، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پیتر دینکلیج و جولیا اورموند آمده است: پروفسوری باهوش به نام گوردون دان است که دستگاهی را اختراع کرده است که به وسیله ی آن می توان خاطره ی یک شخص را ضبط و سپس پخش کرد. ولی بعد از اینکه گوردون به نحوه مرموزی به قتل می رسد، یکی از مشتریان او با کمک همسر وی تصمیم می گیرند به راز فوت گوردون پی ببرند و جهت این کار دستگاه ضبط حافظه و تمام دیسک های ضبط شده است مشتریان او را می دزدند….

*************************************

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «اصلاح داستان زندگی» به کارگردانی مارک لارنس، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی هاگ گرنت، ویت بالدوین و ونسا وسچه خواهیم دید: کیت مایکر هالیوودی است که سال ها بعد از فیلمنامه «سرزمین گمشده» که موفق به دریافت جایزه اسکار نیز شده است است نتوانسته کار موفق دیگری عرضه کند و فیلمنامه هایش از سوی دیگر تهیه کنندگان مورد اقبال قرار نمی گیرد، به همین علت مدتهاست بدون کار شده است و اوضاع مالی نابسامانی دارد. کیت از الن یکی از افراد با نفوذ در هالیوود درخواست کمک می کند و آلن او را جهت تدریس فیلمنامه نویسی در دانشگاه بیگتون پیشنهاد می دهد….

*************************************

انیمیشن سینمایی «لک لک ها» به کارگردانی نیکولاس استالر، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 8:30 از شبکه پنج پخش می شود.
در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: یک لک لک پیر که رییس کارخانه ساختن فرزند است آنجا را تعطیل کرده و به جای تحویل فرزند به خانواده ها بسته های پستی را می رسانند که یک دختر و یک لک لک باعث از سر گرفته شدن کار کارخانه می شود.

*************************************

فیلم سینمایی «منشی فرمانروا» به کارگردانی هان سانگ مون، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: یون سئو مرد جوان و باسوادی است که قرار شده است به عنوان منشی و تاریخ نویس فرمانروا استخدام شود. در آزمون ابتدایی او مورد توجه فرمانروا یجونگ قرار می گیرد و کارش را شروع می کند. او همه جا به همراه فرمانروا می رود و حتی به نوعی باید مراقب جان فرمانروا نیز باشد لیکن در همین روزها اتفاقات عجیبی رخ داده و شایعات زیادی در شهر پیچیده هست. ماموران مخفی فرمانروا به نحوه عجیب و مشکوکی کشته می شوند و شایعه شده است که یک ماهی غول پیکر به نام شبح ماهی در رودخانه به ماهیگیرها حمله کرده و آنها را می کشد. در بین مردم وحشت و وحشت ایجاد شده است اما….

جای هانگ آن، هی ون کیم و سان یان لی بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

شبکه کودک

فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و فرزند ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی ایرج طهماسب خواهیم دید: کلاه قرمزی در پارک جنگلی نوزادی تنها را پیدا می کند و تصمیم می گیرد که از او مواظبت کند. شیطنت های پسر عمه زا باعث می شود تا منزل ی آقای مجری آتش بگیرد. حالا آنها روی تپه ای زندگی می کنند و حتی دستشویی و آشپزخانه هم ندارند. کلاه قرمزی و پسرخاله هر لحظه وانمود می کنند که در کنار آقای مجری زندگی خوبی دارند و شاد هستند. یک روز کلاه قرمزی در حالی که با خدا درد و دل می کند ناگهان از روی صخره قِل می خورد و به کالسکه ی نوزادی برخورد می کند…

*************************************

انیمیشن سینمایی «گرگ ها و گوسفندها» به کارگردانی ماکسیم ولکو و اندری گلات، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

خلاصه داستان انیمیشن از این قرار است که: در یک سرزمین جادویی، در میان مراتع سبز و تپه ها نزدیک یک روستای کوچک، یک گله گوسفند بی خیال زندگی می کنند. ولی هنگامی که سر و کله گروهی گرگ گرسنه پیدا می شود، زندگی راحت و بدون استرس آنها دچار مسئله می شود….

*************************************

شبکه امید

انیمیشن سینمایی «اسپیریت» به کارگردانی کلی آزبری و لورنا کوک، پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: اسپیریت، کره اسب نری است که در دشت های بکر و دست نخورده ی غرب به دنیا آمده و همراه با مادرش نزد گله ی اسب های وحشی به این سو و آن سو می دود؛ تا اینکه یک شب سربازانی که در آن منطقه اردو زده اند، او را به قصد تبدیل کردن به اسبی جهت سواره نظام اسیر می کنند؛ بنابراین اسپریت را در اردوگاهی محبوس می کنند و فرمانده ی سواره نظام، تلاش می کند اراده ی او را درهم بشکند. اسپیریت به کمک کریک، سرخ پوستی شجاع، می گریزد و هر دو به اردوگاه کوچک قبیله ی لیتل کریک پناه می برند، ولی اسب به زودی درمی یابد که در آن جا نیز به گونه ای دیگر اسیر شده است است….

*************************************

شبکه افق

فیلم سینمایی «غول پول» به کارگردانی جودی فاستر، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جرج کلونی و جک اوکانل خواهید دید: شخصیتی تلویزیونی به نام لی گیتس که به وسیله یکی از بینندگان برنامه ی تلویزیونی خود که تمام پولش را در طی برنامه مالی گیتس از دست داده بود، گروگان گرفته می شود…!

*************************************

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان، جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 19 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام مرتضی خواهیم دید که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

ساره بیات و جلال فاطمی در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اند.

*************************************

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «گردشگر»، «ارثیه لوئیزا» و «در جستجوی ناکجا آباد» پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 11، 17، 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

*************************************

فیلم های سینمایی و تلویزیونی « فرزند رو بگیر»، «قتل در قطار سریع السیر شرق» و «سرقت هنری» جمعه 28 اردیبهشت ماه ساعت 11، 15 و 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

تماشای «رنگ خدا» و «کلاه‌قرمزی و فرزند ننه» ، فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | داستان | داستان | سینمایی | اردیبهشت | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs