لغزیدن دندان دیابت بیماری مطالعه

لغزیدن: دندان دیابت بیماری مطالعه بیماران دیابتی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تابوی شکست دادن پرسپولیس جهت تیم‌های داخلی شکسته می‌شود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ عملکرد پرسپولیس طی دو فصل گذشته لیگ برتر که با یک نایب قهرمانی و قهرمانی همراه شد، باعث شده است حتی پیش از شروع این فصل نیز از پرسپولیس به

تابوی شکست دادن پرسپولیس جهت تیم‌های داخلی شکسته می‌شود؟

تابوی شکست دادن پرسپولیس جهت تیم های داخلی شکسته می شود؟

عبارات مهم : برانکو

شکست پرسپولیس برابر الهلال شاید نوید یک امیدواری جهت تیم های لیگ برتری باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ عملکرد پرسپولیس طی دو فصل گذشته لیگ برتر که با یک نایب قهرمانی و قهرمانی همراه شد، باعث شده است حتی پیش از شروع این فصل نیز از پرسپولیس به عنوان مهم ترین مدعی قهرمانی در لیگ هفدهم یاد شود. قرمزها این فصل را هم خوب شروع کردند و پشت سر شگفتی سازی های پارس جم و پدیده به فکر برگشتن به صدر و ماندن در آنجا هستند. ولی شکست تیم برانکو برابر الهلال در دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان یک امیدواری جالبی به سایر تیم های لیگ برتر می دهد.

تابوی شکست دادن پرسپولیس جهت تیم‌های داخلی شکسته می‌شود؟

پرسپولیس فصل گذشته در بازی های بسیار کمی شکست خورد و عالی ترین آمار از این حیث را جهت خود کرد. در این فصل هم فقط یک شکست برابر پیکان داشته. ولی باخت سنگین برابر الهلال شاید این تابو را جهت تیم های لیگ برتری بشکند که پرسپولیس هم می تواند شکست بخورد. اتفاقی که کار شاگردان برانکو را در ادامه راه بسیار سخت خواهد کرد. آیا که اگر وحشت تیم های لیگ برتری از تیم قدرتمند برانکو بریزد، پرسپولیسی ها تلاش زیادی باید جهت بازگشت دوباره به فرم مهم خود داشته باشند.

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs